Dzień dobry

Psychoterapeutka Anna Kaniecka

Nazywam się Anna Kaniecka-Mazurek, mam 53 lata, jestem certyfikowaną psychoterapeutką. Zadzwoń: 604 450 317 , wspólnie pomyślimy jak ulżyć Twoim cierpieniom i zrozumieć przyczynę problemów.  Zapraszam Cię na bezpłatne spotkanie wstępne. Stosuję metodę aktywnego słuchania i otwartego dialogu w przyjaznej, pełnej akceptacji,  partnerskiej atmosferze. Ponieważ kocham literaturę, jej symbole i metafory, nazwałam mój gabinet „Warsztatem Naprawy Skrzydeł”.  Gestalt to psychoterapia humanistyczno- egzystencjalna.

Przyjdź, dowiesz się jak możesz pomóc sobie i innym, bo najważniejsze aby wyjść z impasu, to zrobić PIERWSZY KROK!

Serdecznie zapraszam, zadzwoń 604 450 317 lub napisz SMS, możliwość kontaktu 24h. Zadzwoń lub napisz teraz, odwlekanie decyzji osłabia Twoje siły witalne.

Dla kogo jest psychoterapia Gestalt?

Psychoterapię Gestalt praktykuje się dzisiaj – i ja tak pracuję w moim gabinecie – w nader rozmaitych kontekstach i celach:

  • w psychoterapii indywidualnej osób cierpiących na zaburzenia z obszaru nerwic, zaburzeń osobowości, psychoz, depresji i innych
  • w psychoterapii osób nie radzących sobie z problemami egzystencjalnymi jak konflikt, zerwanie, trudności seksualne, samotność, żałoba, anhedonia, bezsenność, bezrobocie i inne
  • w psychoterapii par i rodzin

Dlaczego Gestalt?

Zygmunt Freud nakreślił wstępny obraz zjawisk biologicznych natury psychicznej, które rozgrywają się we wnętrzu każdego z nas, w głównej mierze nieświadomie. Na bazie jego odkryć zrodziły się kolejne pomysły, kolejni naukowcy, przeważnie lekarze, rozwijali myśl dotyczącą natury chorób psychosomatycznych o tak zwanej „nieznanej etiologii”, czyli nie mających przyczyn natury fizycznej (np. bóle brzucha nie wywołane obżarstwem, czy wrzodami). Na przestrzeni lat nastąpił olbrzymi postęp w powszechnej świadomości istnienia zjawisk natury psychicznej i ich realnego wspływu na samopoczucie człowieka. Przeprowadzono wiele badań potwierdzających pozytywny wpływ psychoterapii na zdrowie.

więcej